Fotogalerie    |    O portálu Zlatá města    |    Inzerát zdarma    |    Jak inzerovat?    |    Kontakt


Mateřská škola Plzeň, Malý svět

Mateřská škola Plzeň, Malý svět

Soukromá mateřská škola Plzeň, Malý svět je tu pro děti od dvou let. Domluvte si návštěvu a přijďte se do mateřské školy podívat.
AK penzion, ubytování Plzeň

AK penzion, ubytování Plzeň

AK penzion nabízí ubytování v zařízených pokojích s vlastním wc a koupelnou, k dispozici je i lednice mikrovlná trouba a zdarma WIFI internetové připojení. Ubytovaní Plzeň AK penzion je vhodné pro firmy, rodiny s dětmi, turisty i cyklisty a jiné sportovce. Penzion je kousek od centra Plzně, kam se dostanete i tramvají, která má stanici 300 m od penzionu. Svůj automobil zaparkujete přímo před penzionem na veřejné komunikaci.
Picassova sladká pomsta aneb výpravy do moderního umění

Picassova sladká pomsta aneb výpravy do moderního umění

Picassova sladká pomsta aneb výpravy do moderního umění
Restaurace Alcatraz

Restaurace Alcatraz

Příjemná hospůdka ve sklípku s minutkovou kuchyní. V létě s možností posezení na zahrádce. Podnik vhodný k pořádání větších srazů. Přes všední dny polední menu za solidní peníze, tak dobrou chuť s na zdraví!
Hvězdárna a planetárium Plzeň

Hvězdárna a planetárium Plzeň

Organizace, vlastnící astronomickou techniku, pomocí které dokáže nahlédnout do blízkého i vzdáleného vesmíru, a předvést zájemcům fascinující svět kolem nás. Přijďte, ukážeme vám skutečné hvězdy!
Západočeské muzeum

Západočeské muzeum

Západočeské muzeum patří k nejvýznamnějším muzejním ústavům v Čechách a významným střediskům vědecké práce v řadě vědních oborů. Stotřicetiletá historie muzejnictví v Plzni odráží kulturní a politický vývoj českého státu i regionálních dějin. Osudy plzeňského muzejnictví jsou nerozlučně spjaty s dějinami Plzně a západočeského regionu.

Restaurace Gondola

Restaurace Gondola

Nedaleko historického centra Plzně podél tzv. Mlýnské strouhy se nachází skupina budov pojmenovaná „ Malé Benátky “. V jedné z nich se nachází velice příjemná, klidná a útulná restaurace s kapacitou 30 míst, příznačně nazvaná Gondola, která nabízí velký výběr tradiční české i mezinárodní kuchyně, zejména středomořské.

Hotel York

Hotel York

Obloukové členění interiéru s dřevěnými prvky tu vytváří velmi osobitou atmosféru. Hotel byl otevřen v roce 1993, 2 jednolůžkové, 21 dvojlůžkových kompletně vybavených pokojů se sprchou a WC s možností přistýlky, od roku 1998 dalších 8 dvojlůžkových pokojů s přistýlkou. Vlastní parkoviště pro 30 aut v objektu .Restaurace a denní bar má kapacitu 50 míst, letní krytá terasa 40 míst, salonek 85 míst, vše s provozní dobou 7-24 hodin.

Golf Park Plzeň

Golf Park Plzeň

Golf Park Plzeň byl vybudován v letech 2003 a 2004 na severovýchodním okraji Plzně u obce Dýšina. Jeho chloubou je technicky náročné 18jamkové hřiště, které leží v moři zeleně, březových a olšových hájků lemovaných řekou Klabavou a nádherným Ejpovickým jezerem.

ZOO Plzeň DINOPARK

ZOO Plzeň DINOPARKDinoPark je velmi vhodnou destinací pro školní výlet ale také jako součást výuky přírodopisu. Vedle paleontologicky věrných modelů se žáci a studenti mohou seznámit s informacemi o jednotlivých druzích, o vývoji života na Zemi, pohybu kontinentů apod. Vše je děláno zábavnou a atraktivní formou. V DinoParku je možnost občerstvení (DinoCafé, DinoGril). Pro malé žáky je k dispozici dětské hřiště a Dětské paleontologické hřiště.

Hotel SLOVAN

Hotel SLOVAN

Jsme tříhvězdičkový hotel v centru Plzně v parkové zóně v blízkosti význačných historických památek. Náš hotel, postavený v letech 1890 – 1893, nabízí ubytování v prostorách s neopakovatelnou atmosférou v 96 jedno a dvoulůžkových pokojích v kategorii A a levnější B, celkem tedy 176 lůžek. Restaurace s výtečnou českou a mezinárodní kuchyní má kapacitu 110 míst, stylový salónek pro svatby, oslavy a hostiny 25 míst, svá vozidla můžete bezpečně zaparkovat v uzavřeném areálu hotelu.

Galerie keramiků Plzeň

Galerie keramiků Plzeň

Je jediná svého druhu v Plzeňském kraji a jejím cílem je prezentace širokého výběru prací z dílen českých tvůrců. Galerie je situována převážně v patře nového objektu kam se dostanete po točitém schodišti přímo z naší prodejny. Součástí galerie je i terasa pro představení exteriérové keramiky, ale vždy tomu tak nebylo
Kožená moda Deluxe

Kožená moda Deluxe

Zakázkové šití vybraných modelů,prodej českých zavedených výrobků,prostředky na údržbu čištění kůže.
Divadlo Dialog

Divadlo Dialog

Vítejte na oficiálních stránkách  Plzeňské neprofesionální scény a Divadla Dialog,

Kovodružstvo Plzeň

Kovodružstvo Plzeň

Firma se již od počátku svého založení zabývá kovovýrobou, která je i nyní hlavní náplní výrobního programu. Výrobky z hlavní činnosti - kovoobrábení - se prodávají nejen v České republice, ale i v zahraničí. Velká cást produkce je exportována predevším do SRN, Rakouska, Slovenska, Holandska a Švýcarska.


Počasí
Plzeň

In-počasí

Zlatá města © 2024 V 16 zlatých městech našeho portálu najdete celkem 978 inzerátů v 98 kategoriích.

Zlatá města ... to nejlepší z českých měst

www.zlatebrno.cz  |  www.zlateceskebudejovice.cz  |  www.zlatyceskykrumlov.cz  |  www.zlatedomazlice.cz  |  www.zlatefrantiskovylazne.cz  |  www.zlatyhradeckralove.cz  |  www.zlatycheb.cz  |  www.zlatekarlovyvary.cz  |  www.zlatyliberec.cz  |  www.zlatemarianskelazne.cz  |  www.zlataolomouc.cz  |  www.zlataostrava.cz  |  www.zlatepardubice.cz  |  www.zlataplzen.cz  |  www.zlatajepraha.cz  |  www.zlateznojmo.cz

Květiny, kytice, dárkové poukazyDoručování květin a dárků

webdesign Vendys graphics