Fotogalerie    |    O portálu Zlatá města    |    Inzerát zdarma    |    Jak inzerovat?    |    Kontakt


Hotel SLOVAN

Hotel SLOVAN

Jsme tříhvězdičkový hotel v centru Plzně v parkové zóně v blízkosti význačných historických památek. Náš hotel, postavený v letech 1890 – 1893, nabízí ubytování v prostorách s neopakovatelnou atmosférou v 96 jedno a dvoulůžkových pokojích v kategorii A a levnější B, celkem tedy 176 lůžek. Restaurace s výtečnou českou a mezinárodní kuchyní má kapacitu 110 míst, stylový salónek pro svatby, oslavy a hostiny 25 míst, svá vozidla můžete bezpečně zaparkovat v uzavřeném areálu hotelu.

Galerie keramiků Plzeň

Galerie keramiků Plzeň

Je jediná svého druhu v Plzeňském kraji a jejím cílem je prezentace širokého výběru prací z dílen českých tvůrců. Galerie je situována převážně v patře nového objektu kam se dostanete po točitém schodišti přímo z naší prodejny. Součástí galerie je i terasa pro představení exteriérové keramiky, ale vždy tomu tak nebylo
Kožená moda Deluxe

Kožená moda Deluxe

Zakázkové šití vybraných modelů,prodej českých zavedených výrobků,prostředky na údržbu čištění kůže.
Divadlo Dialog

Divadlo Dialog

Vítejte na oficiálních stránkách  Plzeňské neprofesionální scény a Divadla Dialog,

Kovodružstvo Plzeň

Kovodružstvo Plzeň

Firma se již od počátku svého založení zabývá kovovýrobou, která je i nyní hlavní náplní výrobního programu. Výrobky z hlavní činnosti - kovoobrábení - se prodávají nejen v České republice, ale i v zahraničí. Velká cást produkce je exportována predevším do SRN, Rakouska, Slovenska, Holandska a Švýcarska.
Dům kultury

Dům kultury

Divadelní festivaly,sportovní akce,motosow a mnoho jiných akcí
MORAGO Plzeň - kuchyňské spotebiče

MORAGO Plzeň - kuchyňské spotebiče

MORA Vám ve značkové prodejně poblíž centra Plzně nabízí veškerý sortiment osvědčené české značky výrobků pro Vaši domácnost. Nejnovější technologie s moderním designem Vás přesvědčí, že česká značka MORA drží krok s konkurencí. Ať už se jedná o plynové a elektrické sporáky, vestavné spotřebiče – trouby, mikrovlnné trouby a varné desky, odsavače par – digestoře, plynová topidla nebo elektrické ohřívače vody – bojlery.
STOMIX Plzeň

STOMIX Plzeň

Společnost STOMIX byla založena v roce 1993 v obci Žulová na Jesenicku jako ryze česká privátní společnost. Již původní záměr společnosti STOMIX spočíval ve výrobě a aplikaci materiálů pro zateplování budov.
Sincolor, a.s.

Sincolor, a.s.

Strategií společnosti se později stala specializace na výrobu barev a laků pro průmyslové použití, především epoxidových a polyuretanových dvousložkových barev. Vedle uvedené specializace byla zachována i tradiční výroba nátěrových hmot určených pro prodej prostřednictvím velkoobchodů a tedy i do maloobchodní prodejní sítě.
MRAZÍRNY PLZEŇ - DÝŠINA a.s.

MRAZÍRNY PLZEŇ - DÝŠINA a.s.

MRAZÍRNY PLZEŇ-DÝŠINA a.s. disponuje mrazírenským skladem v České republice s kapacitou 62000 m3, šesti zmrazovacími tunely, ale i chladírenskými sklady s kapacitou 1000 m3 a netemperovanými sklady o ploše 800 m2.

Vydos, spol. s r. o.

Vydos, spol. s r. o.

Firma Vydos, spol. s r. o. byla založena v roce 1992. Hlavní výrobní program je projekce, dodávky, montáž a prodej polykarbonátových stavebních prvků. Působnost firmy je po celé České republice.
Výroba a prodej obalů Omegaplast

Výroba a prodej obalů Omegaplast

Výroba obalů z polyetylenu. Velkoobchod s kompletní nabídkou obalového materiálu.
Divadlo J.K.Tyla Plzeň

Divadlo J.K.Tyla Plzeň

Budova Velkého divadla, postavena v roce 1902, jejímž projektantem byl architekt Antonín Balšánek (mj. autor Obecního domu v Praze), patří mezi významné nemovité kulturní památky města. Dokladem velkorysého přístupu radnice k projektu se stala bohatá umělecká výzdoba budovy, na níž se podíleli významní umělci, mj. Ladislav Šaloun, Augustin Němejc a další.

Hotel HAZUKA

Hotel HAZUKA

...Vítá Vás Hotel Hazuka a restaurant Indigo nedaleko historického centra Plzně .Hotel se nachází v těsné blízkosti jednoho z městských parků a řeky Radbuzy. Tento park poskytuje hotelovým hostům ideální spojení s centrem města po nově vybudovaných pěších a cyklistických stezkách. Výhodou pro návštěvníky našeho hotelu je snadná dostupnost MHD i průmyslové a nákupní zóny Borská pole .

Arboretum Sofronka

Arboretum Sofronka

Celosvětová sbírka borovic a výzkumné pracoviště Pozemek arboreta byl vybrán na severním okraji Plzně, v rekreační oblasti boleveckých rybníků, na počátku rozsáhlejších lesních porostů, v nadmořské výšce 330 - 350 m, na mírném svahu s jižní expozicíPočasí
Plzeň

In-počasí

Zlatá města © 2020 V 16 zlatých městech našeho portálu najdete celkem 659 inzerátů v 98 kategoriích.

Zlatá města ... to nejlepší z českých měst

www.zlatebrno.cz  |  www.zlateceskebudejovice.cz  |  www.zlatyceskykrumlov.cz  |  www.zlatedomazlice.cz  |  www.zlatefrantiskovylazne.cz  |  www.zlatyhradeckralove.cz  |  www.zlatycheb.cz  |  www.zlatekarlovyvary.cz  |  www.zlatyliberec.cz  |  www.zlatemarianskelazne.cz  |  www.zlataolomouc.cz  |  www.zlataostrava.cz  |  www.zlatepardubice.cz  |  www.zlataplzen.cz  |  www.zlatajepraha.cz  |  www.zlateznojmo.cz

Květiny, kytice, dárkové poukazyDoručování květin a dárků

webdesign Vendys graphics