Fotogalerie    |    O portálu Zlatá města    |    Inzerát zdarma    |    Jak inzerovat?    |    Kontakt


Dům kultury

Dům kultury

Divadelní festivaly,sportovní akce,motosow a mnoho jiných akcí
MORAGO Plzeň - kuchyňské spotebiče

MORAGO Plzeň - kuchyňské spotebiče

MORA Vám ve značkové prodejně poblíž centra Plzně nabízí veškerý sortiment osvědčené české značky výrobků pro Vaši domácnost. Nejnovější technologie s moderním designem Vás přesvědčí, že česká značka MORA drží krok s konkurencí. Ať už se jedná o plynové a elektrické sporáky, vestavné spotřebiče – trouby, mikrovlnné trouby a varné desky, odsavače par – digestoře, plynová topidla nebo elektrické ohřívače vody – bojlery.
STOMIX Plzeň

STOMIX Plzeň

Společnost STOMIX byla založena v roce 1993 v obci Žulová na Jesenicku jako ryze česká privátní společnost. Již původní záměr společnosti STOMIX spočíval ve výrobě a aplikaci materiálů pro zateplování budov.
Sincolor, a.s.

Sincolor, a.s.

Strategií společnosti se později stala specializace na výrobu barev a laků pro průmyslové použití, především epoxidových a polyuretanových dvousložkových barev. Vedle uvedené specializace byla zachována i tradiční výroba nátěrových hmot určených pro prodej prostřednictvím velkoobchodů a tedy i do maloobchodní prodejní sítě.
MRAZÍRNY PLZEŇ - DÝŠINA a.s.

MRAZÍRNY PLZEŇ - DÝŠINA a.s.

MRAZÍRNY PLZEŇ-DÝŠINA a.s. disponuje mrazírenským skladem v České republice s kapacitou 62000 m3, šesti zmrazovacími tunely, ale i chladírenskými sklady s kapacitou 1000 m3 a netemperovanými sklady o ploše 800 m2.

Vydos, spol. s r. o.

Vydos, spol. s r. o.

Firma Vydos, spol. s r. o. byla založena v roce 1992. Hlavní výrobní program je projekce, dodávky, montáž a prodej polykarbonátových stavebních prvků. Působnost firmy je po celé České republice.
Výroba a prodej obalů Omegaplast

Výroba a prodej obalů Omegaplast

Výroba obalů z polyetylenu. Velkoobchod s kompletní nabídkou obalového materiálu.
Divadlo J.K.Tyla Plzeň

Divadlo J.K.Tyla Plzeň

Budova Velkého divadla, postavena v roce 1902, jejímž projektantem byl architekt Antonín Balšánek (mj. autor Obecního domu v Praze), patří mezi významné nemovité kulturní památky města. Dokladem velkorysého přístupu radnice k projektu se stala bohatá umělecká výzdoba budovy, na níž se podíleli významní umělci, mj. Ladislav Šaloun, Augustin Němejc a další.

Hotel HAZUKA

Hotel HAZUKA

...Vítá Vás Hotel Hazuka a restaurant Indigo nedaleko historického centra Plzně .Hotel se nachází v těsné blízkosti jednoho z městských parků a řeky Radbuzy. Tento park poskytuje hotelovým hostům ideální spojení s centrem města po nově vybudovaných pěších a cyklistických stezkách. Výhodou pro návštěvníky našeho hotelu je snadná dostupnost MHD i průmyslové a nákupní zóny Borská pole .

Arboretum Sofronka

Arboretum Sofronka

Celosvětová sbírka borovic a výzkumné pracoviště Pozemek arboreta byl vybrán na severním okraji Plzně, v rekreační oblasti boleveckých rybníků, na počátku rozsáhlejších lesních porostů, v nadmořské výšce 330 - 350 m, na mírném svahu s jižní expozicí

Plastická estetická chirurgie

Plastická estetická chirurgie

Při operačních výkonech používáme nejmodernější přístrojové a materiálové vybavení, osvědčené techniky i nejnovější postupy z oboru estetické plastické chirurgie. Naprostou samozřejmostí je pro nás maximální komunikace s pacientem, abychom mohli plně realizovat Vaše představy!

Obchodní centrum Olympia Plzeň

Obchodní centrum Olympia Plzeň

Obchodní centrum Olympia Plzeň leží na jihovýchodním okraji Plzně v městské části Černice. Jedná se o největší nákupní a zábavní centrum v Plzni i celých západních Čechách. Své zboží a služby tu na více než 44.600 metrech čtverečních poskytuje přes stovku prodejců včetně Hypernovy. Součástí Olympie je multikino CineStar.

PORSCHE Plzeň

PORSCHE Plzeň

Společnost Porsche Inter Auto CZ, s.r.o., je 100% dceřinou společností rakouské firmy Porsche Inter Auto se sídlem v Salzburgu, která se řadí k nevýznamnějším podnikatelským subjektům v oblasti prodeje a servisu automobilů v Evropě.
Hotel Irida Plzeň

Hotel Irida Plzeň

Hotel Irida se nachází v Plzni pár kroků od historického centra, na břehu řeky Mže, s krásným výhledem na dominantu Plzně – Chrám Sv. Bartoloměje.
PETROL PLZEŇ, spol. s r.o.

PETROL PLZEŇ, spol. s r.o.

Společnost PETROL PLZEŇ, spol. s r.o. byla založena v roce 1993. Naše společnost sídlí v Plzni a zabývá se především distribucí a prodejem pohonných hmot, provozováním čerpacích stanic a autodopravou ADR. Nejsilnější obchodní pozici a největší počet smluvních odběratelů má společnost PETROL PLZEŇ, spol. s r.o. v západních Čechách.


Počasí
Plzeň

In-počasí

Zlatá města © 2024 V 16 zlatých městech našeho portálu najdete celkem 978 inzerátů v 98 kategoriích.

Zlatá města ... to nejlepší z českých měst

www.zlatebrno.cz  |  www.zlateceskebudejovice.cz  |  www.zlatyceskykrumlov.cz  |  www.zlatedomazlice.cz  |  www.zlatefrantiskovylazne.cz  |  www.zlatyhradeckralove.cz  |  www.zlatycheb.cz  |  www.zlatekarlovyvary.cz  |  www.zlatyliberec.cz  |  www.zlatemarianskelazne.cz  |  www.zlataolomouc.cz  |  www.zlataostrava.cz  |  www.zlatepardubice.cz  |  www.zlataplzen.cz  |  www.zlatajepraha.cz  |  www.zlateznojmo.cz

Květiny, kytice, dárkové poukazyDoručování květin a dárků

webdesign Vendys graphics