Fotogalerie    |    O portálu Zlatá města    |    Inzerát zdarma    |    Jak inzerovat?    |    Kontakt


Loutkové divadlo V Boudě

Loutkové divadlo V Boudě

Jsme neprofesionální loutkářský soubor působící v Plzni.Zaměřujeme se převážně na inscenování tradičních her českých autorů.Naše pravidelná tvorba je určena nejmenšímu publiku - dětem. Mimo klasických inscenačních počinů vytváříme i představení netradiční - rozmanitá v použití různých typů loutek, různého divadelního prostoru a různých inscenačních postupů. Tyto projekty jsou směrovány k prezentaci na divadelních přehlídkách a festivalech a také pro zájezdová představení, často bývají určena dospívajícímu a dospělému publiku.
Zámek Kozel

Zámek Kozel

Zámek Kozel je jedním z nejnavštěvovanějších památkových objektů v západních Čechách. Nezvyklé pojmenování zámku mnohé překvapí. Pro vysvětlení stačí zajet si jen pár kilometrů na jih od Plzně, nedaleko od obce Šťáhlavy.
Festival Jeden svět 2020 - Plzeň

Festival Jeden svět 2020 - Plzeň

Jeden svět se po koronavirovém přerušení vrací! Festivalový tým se s podporou partnerů rozhodl publiku nahradit neuskutečněné jarní projekce, a tak se můžete začít těšit na podzimní pokračování v Praze a v regionech. Jeden svět v regionech odstartují Řevnice a Zlín už v červenci. Do dalších regionů poputuje festival ve dnech od 17. září do 24. října. Na programy vybrané místními organizátory se mohou těšit diváci a divačky 26 festivalových měst.
Hotel PALACE Plzeň

Hotel PALACE Plzeň

 Hotel Palace představuje moderní čtyřhvězdičkový hotel boutique-stylového typu. Naleznete zde komfortní pokoje (postele velikosti king size) a apartmány (na všech pokojích je k dispozici internet LAN zcela zdarma, SAT a japonský kanál JSTV). Ubytovací a konferenční služby dosahují vysoké úrovně. Mezi další služby hotelu patří i concierge služby (zajištění průvodcovské služby, rezervace vstupenek, informace o regionu...), wake up služba či laundering.
Hotelová škola Plzeň, Skvrňany

Hotelová škola Plzeň, Skvrňany

Hotelová škola Plzeň, Nade Mží 1 je soukromá střední škola. Studijní obory hotelové školy Plzeň jsou čtyřleté s maturitou - Hotelnictví, Cestovní ruch a tříletý učební obor kuchař - číšník. Škola má i distanční )dálkové) studium a nástavbový obor Podnikání.
Mateřská škola Plzeň, Malý svět

Mateřská škola Plzeň, Malý svět

Soukromá mateřská škola Plzeň, Malý svět je tu pro děti od dvou let. Domluvte si návštěvu a přijďte se do mateřské školy podívat.
AK penzion, ubytování Plzeň

AK penzion, ubytování Plzeň

AK penzion nabízí ubytování v zařízených pokojích s vlastním wc a koupelnou, k dispozici je i lednice mikrovlná trouba a zdarma WIFI internetové připojení. Ubytovaní Plzeň AK penzion je vhodné pro firmy, rodiny s dětmi, turisty i cyklisty a jiné sportovce. Penzion je kousek od centra Plzně, kam se dostanete i tramvají, která má stanici 300 m od penzionu. Svůj automobil zaparkujete přímo před penzionem na veřejné komunikaci.
Picassova sladká pomsta aneb výpravy do moderního umění

Picassova sladká pomsta aneb výpravy do moderního umění

Picassova sladká pomsta aneb výpravy do moderního umění
Restaurace Alcatraz

Restaurace Alcatraz

Příjemná hospůdka ve sklípku s minutkovou kuchyní. V létě s možností posezení na zahrádce. Podnik vhodný k pořádání větších srazů. Přes všední dny polední menu za solidní peníze, tak dobrou chuť s na zdraví!
Hvězdárna a planetárium Plzeň

Hvězdárna a planetárium Plzeň

Organizace, vlastnící astronomickou techniku, pomocí které dokáže nahlédnout do blízkého i vzdáleného vesmíru, a předvést zájemcům fascinující svět kolem nás. Přijďte, ukážeme vám skutečné hvězdy!
Západočeské muzeum

Západočeské muzeum

Západočeské muzeum patří k nejvýznamnějším muzejním ústavům v Čechách a významným střediskům vědecké práce v řadě vědních oborů. Stotřicetiletá historie muzejnictví v Plzni odráží kulturní a politický vývoj českého státu i regionálních dějin. Osudy plzeňského muzejnictví jsou nerozlučně spjaty s dějinami Plzně a západočeského regionu.

Restaurace Gondola

Restaurace Gondola

Nedaleko historického centra Plzně podél tzv. Mlýnské strouhy se nachází skupina budov pojmenovaná „ Malé Benátky “. V jedné z nich se nachází velice příjemná, klidná a útulná restaurace s kapacitou 30 míst, příznačně nazvaná Gondola, která nabízí velký výběr tradiční české i mezinárodní kuchyně, zejména středomořské.

Hotel York

Hotel York

Obloukové členění interiéru s dřevěnými prvky tu vytváří velmi osobitou atmosféru. Hotel byl otevřen v roce 1993, 2 jednolůžkové, 21 dvojlůžkových kompletně vybavených pokojů se sprchou a WC s možností přistýlky, od roku 1998 dalších 8 dvojlůžkových pokojů s přistýlkou. Vlastní parkoviště pro 30 aut v objektu .Restaurace a denní bar má kapacitu 50 míst, letní krytá terasa 40 míst, salonek 85 míst, vše s provozní dobou 7-24 hodin.

Golf Park Plzeň

Golf Park Plzeň

Golf Park Plzeň byl vybudován v letech 2003 a 2004 na severovýchodním okraji Plzně u obce Dýšina. Jeho chloubou je technicky náročné 18jamkové hřiště, které leží v moři zeleně, březových a olšových hájků lemovaných řekou Klabavou a nádherným Ejpovickým jezerem.

ZOO Plzeň DINOPARK

ZOO Plzeň DINOPARKDinoPark je velmi vhodnou destinací pro školní výlet ale také jako součást výuky přírodopisu. Vedle paleontologicky věrných modelů se žáci a studenti mohou seznámit s informacemi o jednotlivých druzích, o vývoji života na Zemi, pohybu kontinentů apod. Vše je děláno zábavnou a atraktivní formou. V DinoParku je možnost občerstvení (DinoCafé, DinoGril). Pro malé žáky je k dispozici dětské hřiště a Dětské paleontologické hřiště.Počasí
Plzeň

In-počasí

Zlatá města © 2020 V 16 zlatých městech našeho portálu najdete celkem 659 inzerátů v 98 kategoriích.

Zlatá města ... to nejlepší z českých měst

www.zlatebrno.cz  |  www.zlateceskebudejovice.cz  |  www.zlatyceskykrumlov.cz  |  www.zlatedomazlice.cz  |  www.zlatefrantiskovylazne.cz  |  www.zlatyhradeckralove.cz  |  www.zlatycheb.cz  |  www.zlatekarlovyvary.cz  |  www.zlatyliberec.cz  |  www.zlatemarianskelazne.cz  |  www.zlataolomouc.cz  |  www.zlataostrava.cz  |  www.zlatepardubice.cz  |  www.zlataplzen.cz  |  www.zlatajepraha.cz  |  www.zlateznojmo.cz

Květiny, kytice, dárkové poukazyDoručování květin a dárků

webdesign Vendys graphics